ایزی جیک کره و یا ایزی جیک چین !!!

ایزی جیک کره و یا ایزی جیک چین

ایزی جیک کره و یا ایزی جیک چین !!!

ایزی جیک کره و یا ایزی جیک چین !!!
امتیاز شما به این صفحه

دستگاه جوجه کشی ایزی جیک کره و یا ایزی جیک چینی ؟

ایزی جیک : چند روز پیش در حال مطالعه سایت یکی از فروشندگان دستگاه جوجه کشی در اینترنت بودم در کمال تعجب دیدم که یکی از بی کیفیت ترین محصولات ساخت چین را که بسیار هم معروف هست و تقریبا تمامی اهل فن آن را میشناسند با نام دستگاه جوجه کشی جنسیس ساخت کره به مشتریان معرفی می نمایید.

 

کنجکاو شده و توضیحات محصول را مطالعه کردم و متوجه شدم همکار گرامی ما با آنچنان اعتماد به نفسی در حال معرفی یک دستگاه چینی و کاملا بی کیفیت به نام دستگاه کره ای هست که کم مانده بود خودم هم بر منکرش لعنت بفرستم که این کالای چینی ساخت کره است !؟

علی بابا بر خلاف اسم عربی آن ،یک سایت چینی و فروش انواع محصولات چینی می باشد

 

» چند سوال به ذهنم خطور کرد که هنوز هم جوابی برای برخی از آنها پیدا نکرده ام ؟

1. چطور فروشنده ای در قرن 21 و در شرایطی که می داند با یک سرچ ساده در سایت علی بابا دستش رو خواهد شد دروغی اینقدر بزرگ را به خورد مشترسان ایرانی که حدود 30 میلیون کاربر اینترنت دارد می دهد؟

 

2. چطور مشتری ایرانی که به با هوشی معروف است با وجود اینکه با استفاده از همین اینترنتی که در دست دارد می تواند به راحتی دروغ های این همکار عزیز پی ببرد این کار را نمی کند و بدون هیچ گونه تحقیق دستگاه چینی را که متوسط 20 دلار قیمت دارد به 5 برابر قیمت آن هم به عنوان یک دستگاه با کیفیت کره ای خریداری می نماید؟

 

3. چگونه گمرک ایران که ما برای واردات مواد اولیه یک کارخانه هزار و یک مشکل می تراشد و از بازرسی اداره استاندارد گرفته تا کد انبار مقصد و حتی منبع ارز پرداختی را پیگیری می نماید اجازه واردات اجناس چینی کاملا بی کیفیت را که نمونه با کیفیت تر و حتی ارزان تر ان در داخل تولید میشود به این همکار گرامی می دهد .

البته نا گفته پیداست که واردات اجناس با کیفیت باعث تشویق سازندگان ایرانی به تولید اجناس با بهتر می شود اما واردات اقلام بی کیفیت خارجی که قیمتی بالاتر از نمونه های داخلی دارند آن هم با برند تقلبی چه حسنی برای کشور دارد؟
4. چگونه سازمان صنعت و معدن و تجارت به وب سایتی که علنا جنس چینی را به نام کره ای می فروشد نماد اعتماد اعطا می کند
5. و….

» جمع بندی

چندین و چند تا سوال دیگر در ذهن نقش بست و به این نتیجه رسیدم که هرچند شاید بر خلاف رفتار حرفه ای باشد ولی اسنادی را در این رابطه منتشر نمایم

  • دستگاه جوجه کشی ایزی جیک
  • دستگاه جوجه کشی ایزی جیک کره ای
  • دستگاه جوجه کشی ایزی جیک چینی
  • دستگاه جوجه کشی جنسیس
  • ایزی جیک کره ای
  • ایزی جیک چینی
  • قیمت خرید ایزی جیک
  • فروش ایزی جیک کره ای
  • ماشین جوجه کشی ایزی جیک
  • ایزی جیک کار کرده
» ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید …

درباره نویسنده

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

  Subscribe  
اطلاع از