حسابداری مجموعه پرورش بلدرچین

حسابداری مجموعه پرورش بلدرچین

حسابداری مجموعه پرورش بلدرچین
امتیاز شما به این صفحه

نقش حسابداری مجموعه پرورش بلدرچین چیست؟

حسابداری مجموعه پرورش بلدرچین : ثبت حساب و انجام امور مالی یکی از ضروریات هر کسب و کاري است. بدون حسابداري شما نمیتوانید مسائل مالی کسب و کارتان را شناسایی و در صورت وجود مشکل آنها را رفع کنید . خیلی از پرورش دهندگان بلدرچین متأسفانه از بحث حسابداری کارشان طفره میروند. بعضی از آنها نیز ادعاي اینکه مسائل مالی کارشان را در ذهن ثبت میکنند دارند . شاید حجم مالی کار شما خیلی کم باشد و یا بودجه کافی براي استخدام حسابدار را نداشته باشید.

اما هیچکدام از اینها بهان های براي نداشتن حسابداری مجموعه پرورش بلدرچین در کسب و کارتان نیست. خبر بد اینکه اگر هنوز به بخش حسابداری کارتان توجه ندارید و یا اصلاً حسابداری ندارید احتمال شکست شما در پرورش بلدرچین خیلی زیاد است. حتی اگر کسب و کارتان یک نفره است و تمام فعالیت ها را خودتان انجام می دهید بخشی از وقت روزانه و هفتگی خود را به ثبت و بررسی حساب های مالی اختصاص دهید. نگران نباشید حسابداری ژنتیکی نیست بلکه صد در صد قابل یادگیری است . خبر خوش اینکه همه ما میتوانیم با اصول حسابداری آشنا شویم و در کار و زندگی خود از آنها استفاده کنیم.

حسابداری مجموعه پرورش بلدرچین را از کجا شروع کنیم؟

براي شروع کار حسابداری مجموعه پرورش بلدرچین، مطالعه یک یا دو کتاب اصول حسابداری میتواند کمک خوبی به شما بکند. میتوانید در یک دوره آموزش حسابداري نیز شرکت کنید . شاید هم امکان استخدام یک حسابدار را به صورت پاره وقت داشته باشید . به هر حال از هر طریق ممکن اصول حسابداری را یاد گرفته و در کار خود آن ها را بکار ببرید. در ابتدای کار، حسابداری به صورت دستی میتواند کارتان را راه بیندازد. اما به مرور شاید لازم باشد علاوه بر استخدام حسابدار یک نرم افزار حسابداری مناسب نیز تهیه کنید.

از حسابداری مجموعه پرورش بلدرچین فرار نکنیم

آیا انجام خیلی پر هزینه و وقت گیر است که خیلی از پرورشدهندگان سراغ آن نمی روند ؟ خیر . معمولاً دو دلیل براي نداشتن حسابداري در پرورش بلدرچین وجود دارد : یکی آشنا نبودن مدیران پرورش بلدرچین با روش حسابداري و دوم عدم دسترسی به حسابداری مجموعه پرورش بلدرچین مناسب است . اما دلیل سومی که شاید هیچگاه تولیدکنندگان به زبان نیاورند ترس از نتایج حسابداری است!

بسیاري از پرورشدهندگان قبول ندارند که روش کاريشان بازدهی ندارد . به همین روش موجود عادت کردهاند و اگر کسی به آنها بگوید که روش تولیدي آنها بازدهی ندارد بسیار ناراحت و دلسرد میشوند و دوست ندارند این موضوع را بشنوند. بنابراین هیچگاه از لحاظ اقتصادی شجاعت ارزیابی کارشان را ندارند. این تولیدکنندگان با همان روش سنتی ادامه داده و بعد از چند ماه و گاهی چند سال متوجه میشوند که به نسبت وقت و سرمای هاي که براي این کار گذاشته بودند نه تنها سودي ندارند بلکه شاید مبلغ قابل توجهی بدهی هم داشته باشند.

حسابداری مجموعه پرورش بلدرچین

من هم سالها این اشتباه را داشتم . همیشه از داشتن حسابداری مجموعه پرورش بلدرچین طفره میرفتم . اما از زمانی که کار تجاري را شروع کردم یکی از پایه های اساسی کارم حسابداري بوده و بدون حسابداری هیچ کسب و کاری را شروع نکردم . اگر موفقیتی هم در کسبوکارها دیدهام مدیون روش منظم حسابداري هستم . احتمالاً حسابدارها از این بخش کتاب که به اهمیت کارشان پرداختم خیلی خوشحال میشوند . ما تولیدکنندگان به حسابداری به عنوان یکی از مهمترین ابزار مدیریتی نیاز داریم. داشتن حسابداری اختیاری نیست.

فواید حسابداری مجموعه پرورش بلدرچین

حسابداری یکی از ابزارهای مهم مدیریت است. بدون حسابداری مجموعه پرورش بلدرچین شما نمیتوانید تصمیمات مدیریتی مناسبی اتخاذ کنید. بدون حسابداري شما نمیتوانید بخشهایی که باعث ضرر یا سود شما میشوند شناسایی کنید. ممکن است چند ماه یا شاید چند سال بگذرد تا متوجه شوید که بخشهایی که ظاهراً درآمدزا هستند چه خسارت سنگینی به شما وارد کردهاند. یکی از همکاران که در ابتدا از داشتن حسابداري براي کارش شانه خالی میکرد به هر حال رضایت داد که بخش حسابداري کار پرورش بلدرچین مجموع هاش را تقویت کند.او بعد از یک سال متوجه شد که در کل نه تنها هیچ سودی از کسبوکارش نداشته بلکه حتی مقدار زیادي به بدهی هایش اضافه شده است.

بنابراین به فکر چاره افتاد و با کمک اطلاعات حسابداري که حدود یک سال جمع آوری شده بود متوجه شدیم که در برخی از ماه های سال به دلیل افت قیمت می بایست تولید کمتر میشد. درحالیکه دقیقاً در همان زمان تولید مجموعه به حداکثر رسیده بود. در قسمت کارخانه خوراك مجموعه متوجه شدیم که با توجه به ضایعات و اتلاف مواد اولیه که به دلیل کمبود امکانات داشتیم ساخت خوراك در مجموعه اصلاً به صرفه نبوده است.

فرار از حسابداری مجموعه پرورش بلدرچین

مقاومت میکنند. پذیرفتن این موضوع کمی برایشان سخت است. اما به نظرم روبرو شدن با زیانهاي سنگین مالی و بدهی های سنگین بسیار دشوارتر و خطرناكتر از فرار از حسابداری است! براي داشتن حسابداری میتوانید با یک حسابدار که در کار تولید تجربه داشته باشد مشورت کنید و یا خودتان اصول حسابداري را یاد بگیرید. اگر بودجه کافی و یا اطلاعات کافی در خصوص حسابداری ندارید نگران نباشید در این کتاب اصول کلی حسابداری یک مجموعه پرورش بلدرچین را یاد خواهید گرفت.


 • بازاریابی بلدرچین و فروش بلدرچین اولین مهارت پرورش بلدرچین
 • ویژگی های ضروری در مدیریت پرورش بلدرچین
 • محاسب جوجه کشی بلدرچین
 • شرایط جوجه کشی بدرچین
 • حسابداری مجموعه پرورش بلدرچین
 • آموزش بلدرچین
 • حسابداری مجموعه پرورش بلدرچین
 • آموزش بلدرچین در خانه
 • آموزش تغذیه بلدرچین
 • حسابداری سالن پرورش بلدرچین
 • آموزش تهیه بلدرچین
 • آموزش تولید بلدرچین
 • حساب داری تکثیر بلدرچین
 • آموزش ساخت قفسه بلدرچین
 • آموزش غذا با بلدرچین
 • آموزش نگه داری از بلدرچین
 • آموزش پرورش بلدرچین
 • اموزش بلدرچین تخمگذار
 • اموزش بلدرچین شکم پر
 • اموزش خوراک بلدرچین
 • اموزش پرورش جوجه بلدرچین

درباره نویسنده

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

  Subscribe  
اطلاع از