لیست قیمت دستگاه جوجه کشی

لیست قیمت دستگاه جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری را به صورت بروز می توانید از این صفحه دریافت کنید.

گروه صنعتی اسکندری به عنوان سردمدار و بزرگترین تولید کننده دستگاه جوجه کشی خانگی و صنعتی در خاورمیانه هر ساله محصولات جدید با امکانات بروز را روانه بازار های داخلی و خارجی می نماید.

محصولات حال حاضر و در زمان نگارش این مطلب به قرار چهار دستگاه جوجه کشی کوچک و خانگی و هشت دستگاه جوجه کشی صنعتی و سه دستگاه جوجه کشی شترمرغ می باشد.

لازم به ذکر است گروه صنعتی اسکندری علاوه بر دستگاه های جوجه کشی محصولاتی چون انواع هیتر های گلخانه و مرغداری ، انواع یخسازهای خانگی و صنعتی ، مرغ خردکن ، پرکن بلدرچین ، پرکن مرغ و سایر طیور ، آسیاب ، میکسر و بالابر و ده ها محصول دیگر را تولید ، وارد و عرضه می نماید.

دستگاه های جوجه کشی این کارخانه دارای یک سال گارانتی بی قید و شرط و ده سال تضمین فروش قطعات می باشند.

با کلیک بر روی هر یک از محصولات درج شده در زیر می توانید به صورت مستقیم به صفحه آن محصول وارد شده و از مشخصات فنی و بررسی تخصصی آن محصول آگاه شوید.

 

قیمت دستگاه جوجه کشی

لیست قیمت دستگاه جوجه کشی خانگی

نظرات (2)

milad

من یه دستگاه ۴۸عددی ازشرکت شماخریداری کردم واسه امتحان که اگه خوب بود۳۳۶تایی بگیرم ولی متاسفانه ازسنسورکنترل رطوبتش راضی نیستم چون رطوبتش بستگی به میزان آبی داره که داخل دستگاه میریزی این یعنی برخلاف اسمش اصلااتوماتیک نیست درحالی که سنسوردما دقیق کارمیکنه
اگه همه ی دستگاهاتون این مشکل رودارن که ازبرنددیگه ای استفاده کنم

    میزان رطوبت وارد شده به دستگاه کاملا به شما بستگی داره و می تونید کم یا زیاد کنید ، در صورتی که می خواهید رطوبت به صورت اتوماتیک از بیرون دستگاه تامین بشه یا باید دستگاه جوجه کشی حرفه ای استفاده کنید یا از محصولات بدنه PVC با ظرفیت بالاتر از ۱۶۸ تایی.
    در دستگاه جوجه کشی ۱۲ تایی حرفه ای به وسیله پمپ آب و پد مخصوص رطوبت از بیرون دستگاه به داخل دستگاه مکش میشه و در مورد دستگاه های بدنه PVC رطوبت به وسیله رطوبت ساز التراسونیک تامین میشه.